پنجشنبه 08 خرداد 1399
منطقه خوزستان - مركز انقال نفت شهيد چمران

منطقه خوزستان - مركز انقال نفت شهيد چمران

همسفر رگهاي آهنين هم نوا با قلبهاي تپنده مركز انقال نفت شهيد چمران   ساعت يازده صبح، بعد از گذشت از كيان آباد و پل راه آهن اهواز بعد از دو راهي دغاغله در فاصلة هشت كيلومتري ازمركز شهر وارد جاده‌اي فرعي شديم، بعد از طي مسافتي به كانال آبي رسيد... ادامه »
تاریخ: 18 اردیبهشت 1388 13:14        نویسنده:     نظرات (0)
منطقه خوزستان - مركز انتقال نفت نظاميه

منطقه خوزستان - مركز انتقال نفت نظاميه

همسفر با رگهاي آهنين هم نوا با قلبهاي تپنده  مركز انتقال نفت نظاميه   جاده اهواز به سمت انديمشك جاده زيبايي است كه در خود چند قلب تپنده را جاي داده است . قلبهايي كه تپيدن آنها از نيروي عشق و ايمان سرچشمه مي‌گيرد و نتيجة اين تپش حركت خو... ادامه »
تاریخ: 18 اردیبهشت 1388 13:13        نویسنده:     نظرات (0)
منطقه خوزستان - مركز انتقال نفت مايل چهل

منطقه خوزستان - مركز انتقال نفت مايل چهل

همسفر با رگهاي آهنين هم نوا با قلبهاي تپنده مركز انتقال نفت مايل چهل   در هفتمين روز از آخرين ماه سال 1386 در حالي از اهواز به سمت ماهشهر حركت مي‌كنم كه بادي خنك و بهاري شاخ و برگ سبز درختان بيد و چنار را به نرمي نوازش مي‌كند. ماهشهر يا بندر... ادامه »
تاریخ: 18 اردیبهشت 1388 13:12        نویسنده:     نظرات (0)
منطقه خوزستان - مركز انتقال نفت عبدالخان

منطقه خوزستان - مركز انتقال نفت عبدالخان

 همسفر با رگهاي آهنين هم نوا با قلبهاي تپنده مركز انتقال نفت عبدالخان    در ادامه سفر خود همراه رگهاي آهنين كشور بعد از طي 65 كيلومتر راه در مسير اهواز به شوش و انديمشك به دهستان كه ساكنين آن اغلب عرب زبان هستند رسيديم، در كنار اين... ادامه »
تاریخ: 18 اردیبهشت 1388 13:10        نویسنده:     نظرات (0)
منطقه خوزستان - مركز انتقال نفت شهيد لرستاني

منطقه خوزستان - مركز انتقال نفت شهيد لرستاني

 همسفر با رگهاي آهنين هم نوا با قلبهاي تپنده مركز انتقال نفت شهيد لرستاني   ساعت 30/10 دقيقه صبح روز هشتم ماه اسفند سال 1386 از شهر اهواز به سمت آبادان، براي بازديد از مركز انتقال نفت شهيد لرستاني حركت كرديم. هوا همچنان حكايت از بهار مي... ادامه »
تاریخ: 18 اردیبهشت 1388 13:09        نویسنده:     نظرات (0)
منطقه خوزستان - مركز انتقال نفت شهيد زنگنه (سبزآب)

منطقه خوزستان - مركز انتقال نفت شهيد زنگنه (سبزآب)

 همسفر با رگهاي آهنين هم نوا با قلبهاي تپنده مركز انتقال نفت شهيد زنگنه (سبزآب)   در ساعت 4 بعداز ظهر يكي از روزهاي پاياني آذرماه در حالي كه چشم به سبزي اطراف جاده دوخته بودم وارد جادة فرعي شديم كه اطراف اين جاده را هم دشتي وسيع و سبز ف... ادامه »
تاریخ: 18 اردیبهشت 1388 13:07        نویسنده:     نظرات (0)
منطقه خوزستان - مركز انتقال نفت شهيد بيدرويه

منطقه خوزستان - مركز انتقال نفت شهيد بيدرويه

 همسفر با رگهاي آهنين هم نوا با قلبهاي تپنده مركز انتقال نفت شهيد بيدرويه   ساعت 10 صبح يكي از روزهاي خنك و با طراوت پاييزي از مركز انتقال نفت شهيد زنگنه (سبزآب» به سمت آخرين مركز انتقال نفت منطقه خوزستان «بيدرويه» حركت كرديم بعد از گذر... ادامه »
تاریخ: 18 اردیبهشت 1388 13:06        نویسنده:     نظرات (0)
منطقه خوزستان - مركز انتقال نفت سيدي

منطقه خوزستان - مركز انتقال نفت سيدي

   همسفر با رگهاي آهنين هم نوا با قلبهاي تپنده  مركز انتقال نفت سيدي   در روز سيزدهم دي ماه در صبحي نسبتاً گرم به سمت جنوب غربي استان زرخيز خوزستان شهر آبادان، براي بازديد از مركز انتقال نفت سيدي حركت كردیم. مركز انتقال نفت ... ادامه »
تاریخ: 18 اردیبهشت 1388 13:04        نویسنده:     نظرات (0)
منطقه خوزستان - مركز انتقال نفت خوردورق

منطقه خوزستان - مركز انتقال نفت خوردورق

  همسفر با رگهاي آهنين هم نوا با قلبهاي تپنده مركز انتقال نفت خوردورق   اين بار براي بازديد از يكي ديگر از مراكز انتقال نفت در مسير قدم گذاشتم كه همراه مسير، تالاب بديع و زيباي شادگان ما را همراهي مي‌كرد، تالاب زيبایي كه هميشه تنها... ادامه »
تاریخ: 18 اردیبهشت 1388 12:56        نویسنده:     نظرات (0)

منطقه خوزستان - تأسيسات انتهايي انديمشك

 همسفر با رگهاي آهنين هم نوا با قلبهاي تپنده  تأسيسات انتهايي انديمشك   در روزهاي پاياني سال وقتي قدم در جادة اهواز به سمت انديمشك مي‌گذارم، تمامي چشم اندازهاي زيباي اطراف جاده حكايت از بهار دارد. از سياه چادرهاي عشايري گرفته تا مز... ادامه »
تاریخ: 18 اردیبهشت 1388 12:54        نویسنده:     نظرات (0)
صفحه 10 از 10ابتدا   قبلی   5  6  7  8  9  [10]  بعدی   انتها