یکشنبه 17 آذر 1398

تسطیح 82کیلومتر از حریم خط لوله 22 اینج ری- شاهرود

ارسال به تلگرام
تسطیح 82کیلومتر از حریم خط لوله 22 اینج ری- شاهرود

تسطيح مسير، لوله یابی، رفع آب بردگي‌ها و اصلاح رودخانه 82 کیلومتر از مسیر خط لوله 22 اینچ ری -شاهرود به منظور ایمن‌سازی و تسهیل دسترسی گروه‌های تعمیراتی منطقه شمال‌شرق، انجام گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران -منطقه شمال‌شرق؛ رئیس واحد نگهداری و تعمیرات خط این منطقه با اشاره به خبر بالا گفت: در مواقع انجام تعمیرات، شرایط اضطراری، بازسازی گرده ماهی و رفع تعارضات مسیر خط، ضرورت ایمن‌سازی و تسهیل دسترسی سریع گروه‌های تعمیراتی و عملیاتی به مسیر خطوط لوله احساس می‌شود که همین امر بر ضرورت انجام عملیات انجام شده تاکید دارد.

یوسف نقوی با اشاره اینکه در انجام تسطیح از همکاری واحد ترابری نیز برخوردار بودیم، ادامه داد: با آغاز فصل بهار شاهد بارش باران‌های بهاری و در نتیجه آبردگی‌هایی در مسیر رودخانه‌های فصلی در 82کیلومتر (101 تا 183) از مسیر خط لوله 22 اینچ ری- شاهرود بودیم که بايد در اسرع وقت تسطیح، ترمیم و اصلاح ‌گردد.

وی خاطر نشان کرد: ضرورت انجام این عملیات باعث شد تا همکاران ما با تلاش بی‌وقفه برای تامین ایمنی بیشتر و انتقال پایدار فرآورده‌های نفتی جهادگونه عمل نمایند.

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.