یکشنبه 17 آذر 1398

نشست مشترک شورای هماهنگی مدیریت بحران پایتخت به میزبانی منطقۀ تهران

ارسال به تلگرام
نشست مشترک شورای هماهنگی مدیریت بحران پایتخت به میزبانی منطقۀ تهران

اعضای کارگروه امور سیل و شریان های حیاتی شورای هماهنگی مدیریت بحران در منطقۀ تهران گردهم آمدند تا برای دومین بار در سال جاری به بررسی ، برنامه ریزی و هماهنگی بین دستگاههای عضو بپردازند .

به گزارش روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران – منطقۀ تهران غلامعلی کوهساری مسئول دبیرخانۀ این کارگروه با مهم توصیف نمودن نشست های اعضا بر ضرورت هم اندیشی در آن تأکید و تصریح کرد : جلسات این شورا به صورت فصلی تشکیل می شود و می کوشیم با بررسی برنامه ریزی ها و هماهنگی لازم بین دستگاههای عضو ، اقدامات اساسی را به شکلی مدون پیش ببریم .

وی بررسی جلسه با دیگر کارگروهها ی شورا ، برگزاری مانور مشترک میان دستگاههای عضو و اجرای دوره های آموزشی مورد نیاز را از اهم برنامه های این نشست نامید و خاطرنشان ساخت : با توجه به شرایط استراتژیک و سوق الجیشی خطوط لوله و مخابرات ، دستگاههای مختلف مکلف هستند برای حفاری در حریم این خطوط به دریافت استعلام از این شرکت مترصد شوند .

مهندس کوهساری همکاری و تسریع در اخذ مجوز و تسهیل در تردد خودروهای امدادی در مواقع نیاز را از دیگر مفاد مورد بحث در این نشست دانست و اضافه کرد : به منظور ایجاد یک کانال ارتباطی بین شرکت خطوط لوله و مخابرات با سایر دستگاهها ، مقرر شد شمارۀ تماس Hot Line ایجاد شود تا در زمانهائی که شهر دچار بحرانهائی از جمله زلزله ، سیل و یا مواردی همچون پارگی و ترکیدگی خط نفتی به وجود می آید ، شکل گیری و تبادل ارتباط برای مرتفع ساختن مشکلات پیش آمده آسان شود .

گفتنی است : در ابتدای این جلسه مجتبی بشارتیان مدیر منطقۀ تهران ضمن معرفی فعالیتها و عملکرد این مجموعه و حیاتی خواندن شریان های انتقال مواد نفتی و فرآورده های آن به مناطق متعدد کشور بر ضرورت و اهمیت پاسداری و صیانت از سرمایه های ملی تأکید کرد .

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.