یکشنبه 17 آذر 1398

امین گنجی به عنوان مدیر جدید منطقه فارس معرفي شد

ارسال به تلگرام
امین گنجی به عنوان مدیر جدید منطقه فارس معرفي شد

مراسم تکریم و معارفه مديران قدیم و جدید منطقه فارس با حضور مدیر عامل شرکت و هیات همراه در سالن كنفرانس مرکز منطقه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي شركت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران منطقه فارس، آيين تکریم سیاوش اورنگی و معارفه امین گنجی با حضور مهندس قاسم عرب یارمحمدی مدیرعامل شرکت و هیات همراه و روسای منطقه فارس برگزار شد.

قاسم عرب یارمحمدی مدیر عامل شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران، ضمن ابراز خرسندي از فعالیت های صورت گرفته از زحمات کارکنان منطقه فارس قدردانی نمود.

وی افزود: خوشبختانه منطقه فارس توانسته در سال هاي اخير فعالیت های زیادی را با همت و تلاش همکاران انجام دهد. این منطقه ثابت کرده است که با کمترین امکانات می تواند بیشترین خدمات را ارائه دهد.

عرب یار محمدی ادامه داد: در بازدیدی که از مراکز انتقال نفت و مسیرخطوط لوله انجام شد، مسائلی با مهندس امین گنجی مدیر جدید منطقه فارس مطرح گردید که باید این موارد در منطقه هدف گذاری شوند و درآینده شاهد پیشرفت بيشتر منطقه باشیم.

همچنین سیاوش اورنگی مدیر سابق منطقه فارس در ابتدای صحبت های خود برای آقایان جعفری نسب، معماریان و گودرزی به دلیل نائل شدن به درجه بازنشستگی آروزی موفیقت کرد. و همچنین از همکاری و فعالیت های کارکنان منطقه فارس تشکر نمود.

امین گنجی مدير جدید منطقه فارس گفت: امیدوارم بتوانم در کنار همکاران منطقه فارس، در راستای تحقق اهداف عالی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران گام بردارم.

وی ادامه داد: طی این دو روز شاهد عملکرد خوب همکاران در مراکز بودم و امیدوارم که بتوانم با حمایت آن ها مشکلات منطقه را به حداقل برسانم.

در پايان مراسم ضمن آرزوي موفقيت و سلامتي براي مدير سابق و جديد منطقه فارس، حكم امین گنجی و لوح تقدير سیاوش اورنگی به آن ها اهدا گردید.

گفتنی است امین گنجی مدیر جدید منطقه فارس با مدرک لیسانس رشته مهندسی مکانیک از سال 76 به صنعت نفت وارد شد. وی پیش از این به عنوان معاونت عملیاتی منطقه خوزستان خدمت نموده است.

در حاشیه این مراسم، سالن آموزش مرکز منطقه با حضور مهندس عرب یار محمدی افتتاح شد.


گزارش تصويري مرتبط

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.