دوشنبه 30 دی 1398

نشست روساي حراست شركت خطوط لوله و مخابرات نفت

ارسال به تلگرام
نشست روساي حراست شركت خطوط لوله و مخابرات نفت

نشست روساي حراست شركت با مهندس عرب يارمحمدي مديرعامل و دكتر فراهاني معاون سازمان حراست صنعت نفت و رييس حراست شركت ملي پالايش و پخش فرآورده هاي نفتي ايران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي شركت خطوط لوله و مخابرات نفت ايران، مهندس عرب يارمحمدي مديرعامل شركت در اين جلسه گفت: نقش و جايگاه مجموعه كاركنان حراست در ايجاد فضاي اعتمادسازي و پايداري و استمرار عمليات در سطح صنعت انتقال نفت ايران بسيار حساس است.

وي با بيان اينكه با وجود خطبان ها ميزان تعرضات به خطوط در سالهاي اخير به شدت پايين امده است افزود: البته سطح توقعات هم بيشتر شده و با وجود خطبانهايي كه روزانه مسير خطوط را پايش مي كنند انتظار حوادثي از قبيل سرقت از خط به هيچ وجه نمي رود.

مديرعامل شركت همچنين با ابراز خرسندي از انتصاب رييس حراست از مجموعه خود شركت براي ايشان آرزوي موفقيت كرد.

رييس حراست هم در اين ديدار با تاكيد بر روحيه تعاملي و مردمي بودن نيروهاي حراست گفت: روساي حراست همگي از جمله نيروهاي ارزشي و توانمندي هستند كه جهادگرانه امنيت را براي شركت فراهم مي كنند.

يوسف مياح هدف از اين جلسه را هم انديشي در برقراري امنيت پايدار عنوان كرد و گفت:‌ موضوعاتي همچون كميته صيانت از حريم و رفع تجاوزات، مبارزه با قاچاق سوخت و مفاسد اقتصادي، حملات سايبري، صحت اخبار و .... در اين جلسه بررسي مي شود.

در ادامه جلسه هريك از روساي حراست مناطق دوازدهگانه ضمن اعلام نظر در خصوص موضوعات فوق به بيان مسايل و مشكلات خود در منطقه پرداختند.

امتیاز به خبر :

عکسهای مرتبط

ارسال نظرات

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.
خطایی رخ داده است. خطا : آرشیو به تفكيك مناطق در حال حاضر در دسترس نیست