جمعه 09 خرداد 1399

ایمن سازی و پوشش خطوط 16 اینچ ری – ورسک و 30 اینچ مغانک – ری

ارسال به تلگرام
ایمن سازی و پوشش خطوط 16 اینچ ری – ورسک و 30 اینچ مغانک – ری

رئیس مهندسی خوردگی منطقه تهران از ایمن سازی و پوشش مجدد دو محور مهم در مسیر شرق خبر داد .

به گزارش روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران منطقه تهران ، محمدرضا شریفی پور با اشاره به اهمیت اجرای این پروژه گفت: پس از بارندگی های چند روز اخیر و  سیلابی شدن برخی از نواحی که خطوط ما از آن می گذشت، خطهای 16 اینچ ری – ورسک و 30 اینچ مغانک – ری به شکل خطرناکی دچار آب بردگی و منجر به آسیب دیدن پوشش این لوله ها شد .

وی ادامه داد : پس از فروکش سیلاب ، در حرکتی اضطراری ، اکیپی از این واحد به محل های مورد نظر اعزام و اقدام به پوشش هر دو خط و خاکریزی موقتی نمودند .

وی محدودۀ این عملیات یک روزه را قبل از شهر ایوانکی و بعد از شهرک صنعتی جنت آباد در داخل رودخانه ذکر کرد و در خصوص تشریح و چگونگی آن که با مشارکت واحد ترابری انجام گرفت افزود: ابتدا با کمی خاکبرداری محلهای مورد نظر آماده و سپس پوشش بر روی دو رشته خط انجام گرفت .

شریفی پور با توجه به طغیان و  وضعیت رودخانه خاطرنشان ساخت: خاکریزی های کامل به دلیل شرایط مذکور به بعد از ترمیم سد و پایان تعطیلات موکول شد .

وی سرعت عمل همکارانش را در این عملیات ستود و یادآور شد : علیرغم شرایط ناشی از نیمه تعطیل بودن اداره به علت پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و تعطیلات نوروزی، خوشبختانه این کار با سرعت و دقت کامل به اتمام رسید .

وی تصریح داشت : با در نظر گرفتن شرایط و موقعیت محل ، ضرورت دارد در اولین فرصت نسبت به ترمیم سد احداثی، خاکریزی کامل و اقدامات لازم صورت پذیرد .

برچسب ها : کرونا
امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.
خطایی رخ داده است. خطا : آرشیو به تفكيك مناطق در حال حاضر در دسترس نیست