پنجشنبه 08 خرداد 1399

ویروس کرونا هیچ تاثیری در روند انتقال مواد نفتی در منطقه مرکزی ندارد

ارسال به تلگرام
ویروس کرونا هیچ تاثیری در روند انتقال مواد نفتی در منطقه مرکزی ندارد

ویروس کرونا هیچ تاثیری در روند انتقال مواد نفتی از این منطقه نداشته و نخواهد داشت.

به گزارش روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران – منطقه مرکزی، سید حمید حسینی، با تبریک سال جدید گفت: عملیات انتقال نفت خام و فرآورده های نفتی، بصورت شبانه روزی از منطقه مرکزی، مثل همیشه، در حال انجام است.

مدیر منطقه مرکزی در ادامه با تاکید بر منویات مقام معظم رهبری و نامگذاری سال جدید بنام سال جهش تولید، گفت: امید داریم با یاری خدا و عزم جدی کارکنان، انتقال کلان و بی وقفه مواد نفتی را مشابه همیشه در منطقه مرکزی شاهد باشیم.

وی تصریح کرد: مطابق دستورات صادر شده وزارت نفت که بر گرفته از مصوبات ستاد ملی پدافند زیستی کشور است، تصمیمات و اقدامات لازم بمنظور جلوگیری از هر گونه شیوع ویروس کرونا در هر نقطه ای از منطقه مرکزی در حال انجام است.

حسینی با اشاره به برگزاری جلسات مختلف کارگروه مقابله با کرونا با حفظ نکات بهداشتی و دستورالعمل های لازم، در منطقه مرکزی ،تاکید کرد: با همکاری همه معاونت ها و واحدها، خصوصا HSE، تدارکات کالا و امور اداری، اقدامات موثری بمنظور ضد عفونی کردن همه محل های حضور کارکنان در چندین نوبت انجام شده است.

وی افزود: با اقدامات روابط عمومی نیز، اطلاع رسانی ها و انتشار دستورالعمل ها و آموزش های لازم از طریق سامانه داخلی و شبکه های اجتماعی همواره در حال تدوین و انتشار است.

وی با اشاره به آمادگی واحدهای فنی، عملیاتی و ستادی منطقه مرکزی در مواجهه با هرگونه اتفاق غیر مترقبه تصریح کرد: با توجه به تجربه بارندگی و سیلاب های سال 98، ایمن سازی مسیر و همچنین اقدامات پیشگیرانه و موثری در مسیر خطوط انتقال مواد نفتی انجام گرفته است تا فرایند انتقال مواد نفتی به صورت ایمن و پایدار انجام شود.

برچسب ها : کرونا
امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.
خطایی رخ داده است. خطا : آرشیو به تفكيك مناطق در حال حاضر در دسترس نیست