پنجشنبه 08 خرداد 1399

کرونا وقفه ای در چرخه انتقال نفت منطقه لرستان ایجاد نکرده است

ارسال به تلگرام
کرونا وقفه ای در چرخه انتقال نفت منطقه لرستان ایجاد نکرده است

از زمان شیوع ویروس کرونا، همه موارد ایمنی و ابلاغیه های ستاد ملی مبارزه با کرونا در منطقه لرستان اجرا شده است اما خوشبختانه وقفه ای در روند انتقال نقت و فرآورده های نفتی این منطقه بوجود نیامده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران منطقه لرستان، مدیر این منطقه با اشاره به اقداماتی که برای مقابله با کرونا انجام شده است، گفت: با آغاز شیوع ویروس کرونا تلاش شده است تا تدابیری اندیشیده شود که علاوه بر حفظ سلامت کارکنان امور جاری شرکت نیز به بهترین شکل ممکن اجرا شوند و به همین دلیل رستوران مرکز منطقه در هفتم اسفندماه سال گذشته تعطیل شد و رستوران های مراکز انتقال نفت نیز به بالاترین استانداردهای بهداشتی و گندزدایی روزانه محیط به پرسنل عملیاتی و نوبتکاری در ظروف یکبار مصرف آلومینیومی سرویس ارائه می دهند.

مهندس سلمان خزایی افزود: از روزهای آغازین شیوع ویروس، علیرغم کمبود اقلامی همچون ماسک، الکل و تب سنج در بازار، تلاش شد تا این اقلام به اندازه نیاز تهیه شود و مورد استفاده قرار گیرد. درهمین راستا تب سنج های تهیه شده در اختیار بهداشت و در مان منطقه قرار گرفته است و کارمندان منطقه هر روز پیش از ورود به محل کار توسط پزشکیاران در مرکز منطقه و مراکز انتقال نفت مورد تب سنجی قرار می گیرند.

وی به گند زدایی متوالی همه معابر، دیوارها، پیاده روها و سطوح منطقه توسط خودروی آتش نشانی اشاره کرد و اظهار داشت: علاوه بر موارد یاد شده، حدود 1600 لیتر الکل طبی 70 درصد با همکاری مسوولین استان تهیه شده وملزومات اداری همچون میزو صندلی توسط اسپری الکل ضدعفونی می شوند و وسایل الکترونیکی مثل تلفن و صفحه کلید توسط پارچه آغشته به الکل گندزدایی می گردند.

مدیر منطقه لرستان افزایش زمان اقماری مرکز انتقال نفت شهدای تنگ فنی از یک هفته به 14 روز دیگر اقدام انجام شده برای کاهش تردد عنوان کرد و یادآور شد: در سایر مراکز انتقال نفت پرسنل به صورت شیفتی فعالیت می کنند و در مرکز منطقه نیز تعداد کارکنان حاضر در محل کار تقلیل یافته و به گونه ای برنامه ریزی شده است که حتی کمتر از یک سوم پرسنل در اداره حضور دارند.

مهندس خزایی خاطر نشان کرد: خوشبختانه تا کنون مورد مبتلا به ویروس کرونا در منطقه لرستان مشاهده نشده است و با تدابیر و تلاش پرسنل بهداری و بهداشت منطقه و واحدهای HSE و امور اداری، وضعیت سلامت کارکنان در مقابله با کرونا قابل قبول است.

برچسب ها : کرونا
امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.
خطایی رخ داده است. خطا : آرشیو به تفكيك مناطق در حال حاضر در دسترس نیست