جمعه 09 خرداد 1399

اقدامات مثبت واحد نگهداری و تعمیرات مکانیک منطقه اصفهان در حوزه فعالیت های پژوهشی

ارسال به تلگرام
اقدامات مثبت واحد نگهداری و تعمیرات مکانیک منطقه اصفهان در حوزه فعالیت های پژوهشی

رئیس واحد مکانیک منطقه اصفهان از فعالیت های پژوهشی کارکنان و کارشناسان این واحد در راستای حفاظت از سرمایه های شرکت و تداوم انتقال ایمن و پایدار مواد نفتی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران ـ منطقه اصفهان، علیرضا مرادپور رئیس تعمیرات مکانیک منطقه در این باره گفت: با توجه به شرایط موجود کشور و عدم تأمین قطعات یدکی توسط شرکت های خارجی سازنده تجهیزات و ماشین آلات، کارشناسان این واحد با تکیه بر توان و دانش داخلی، تلاش خود را در جهت پیشبرد اهداف عالی شرکت انجام می دهند.

وی افزود: از جمله فعالیت های شاخص این واحد می توان به ساخت کلمس های مخصوص برای جلوگیری از سایش ضامن های اصلی فایرتیوپ ها در توربین های سولزر، اصلاح و تعمیر 120 قطعه seat و face از دستگاه های مکانیکال سیل جهت جلوگیری از نشتی مواد در پمپ های اصلی مراکز انتقال نفت، تبدیل دستگاه کارواش به دستگاه تست ولو و پرتابل کردن دستگاه های آچار هیدرولیک اینرپک و انورتر جوش اشاره کرد.

مرادپور ادامه داد: تعمیر کنترلر دستگاه آچار هیدرولیک و تهیه نقشه و ساخت کاور مخصوص جهت فلنج های منیفولد مراکز 1 الی 6 جهت جلوگیری از خارج شدن نفت خام و آتش سوزی احتمالی محوطه، اگزوز توربین های سولزر و سولار از دیگر اقدامات انجام شده در این راستا می باشد که با انجام آنها صرفه جویی های قابل ملاحظه ای در پی داشته است.

رئیس واحد بیان داشت: تعلق سازمانی و تعهد به کار از جمله خصوصیات بارز کارکنان این واحد می باشد که این خصوصیت در انجام تعمیرات اساسی و رفع اشکالات نابهنگام توربین ها در تمامی افراد دیده می شود و قابل تحسین است.

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.
خطایی رخ داده است. خطا : آرشیو به تفكيك مناطق در حال حاضر در دسترس نیست