جمعه 09 خرداد 1399

اقدامات HSE منطقه تهران در مبارزه با کرونا در روزهای اخیر

ارسال به تلگرام
اقدامات HSE منطقه تهران در مبارزه با کرونا در روزهای اخیر

 

HSEمنطقه تهران در مبارزه با شیوع ویروس کرونا همچنان به فعالیتها و اقدامات لازم برای جلوگیری از این بیماری تا رسیدن به شرایط عادی ادامه می دهد .

به گزارش روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران منطقه تهران، رضا افشار رئیس کمیته سلامت در اینباره گفت: از زمان بروز ویروس کرونا و پیش بینی اپیدمی شدن این ویروس در سطح کشور ، با محوریت کمیته سلامت، جلسات اضطراری متعددی در این منطقه برگزار شد که طی آن ضمن عملیاتی شدن دستورالعمل های ارسالی از سوی بهداشت و درمان صنعت نفت و HSE ، با هدف پیشگیری از ابتلای همکاران به امراض ویروسی و ارتقاء سطح آگاهی آنان ، همچنین کنترل و نظارت بر وضعیت بهداشت فردی و عمومی مراکز انتقال نفت و مرکز منطقه تصمیماتی اتخاذ شد و اقدامات این مجموعه از روزهای نخست تا کنون ادامه دارد تا با موفقیت این بحران را پشت سر گذاریم .

وی ادامه داد: در یکی از این نشست ها که دکتر ملکی رئیس مرکز سلامت کار و طب صنعتی ری نیز حضور داشت، در خصوص نحوه اطلاع رسانی و ابزارهای ارتباطی با همکاران ، همچنین پیگیری رعایت دستورالعمل های ضدعفونی سطوح ، آموزش نیروهای خدماتی تنظیفات ، نصب تراکت های آموزش صحیح شست و شوی دست و مواردی از این دست تصمیم گیری شد و تا کنون به همۀ این تصمیمات جامۀ عمل پوشانده ایم .

رئیس کمیته سلامت تصریح کرد : همه‌ ما باید در این شرایط آماده باشیم تا بتوانیم با افزایش بهداشت فضاهای عمومی پیشگیری لازم را در این زمینه با افزایش ایمنی همکاران انجام دهیم.

وی در خصوص فعالیتهائی که در سال جديد انجام گرفته گفت: ضدعفونی کلیۀ اتاقهای واحدها، کنترل، کارگاهها ، سرویس ها ، آبدارخانه ها ، روزانه و به نحو مطلوبی انجام می گیرد و علاوه بر توزیع ماسک میان همکاران، اقدام به تهیه و توزیع محلول ضد عفونی برای مراکز و بخشهای مختلف این مجموعه و خانوادۀ همکاران نموده ایم و تب سنجی از همکاران و پیمانکارانی که برای انجام پروژه ها در منطقه حاضر می شوند به صورت مرتب در حال اجراست .

وی با اشاره به محدودیت در امکان تردد برخی مراکز همچون رشت ، رودبار و چشمه شور گفت : با رعایت تدابیر ایمنی و بهداشت ، از طرق مختلف موفق به ارسال محلول های ضد عفونی و ماسک به این تأسیسات شده ایم .

افشار خاطرنشان ساخت : انتظار داریم با رعایت بهداشت فردی از سوی همکاران و خانواده ها همچنین کنترل مستمر واحدهای مرتبط در انجام رسالت شرکت که نقش مهمی در تأمین سوخت و رفاه مردم دارد، هیچ گونه خللی ایجاد نشود و به زودی شاهد ریشه کن شدن این ویروس منحوس باشیم .

 

برچسب ها : کرونا
امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.
خطایی رخ داده است. خطا : آرشیو به تفكيك مناطق در حال حاضر در دسترس نیست