پنجشنبه 08 خرداد 1399

تقدير رئیس طب صنعتی بهداشت و درمان اصفهان ازعملکرد اين منطقه در غربالگری کرونا

ارسال به تلگرام
تقدير رئیس طب صنعتی بهداشت و درمان اصفهان ازعملکرد اين منطقه در غربالگری کرونا

رئیس ستاد طب صنعتی بهداشت و درمان صنعت نفت اصفهان گفت: عملکرد شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت منطقه اصفهان در پیشگیری و غربالگری از ویروس کرونا را قابل ستایش و تقدیر دانست.

به گزارش خطوط لوله و مخابرات نفت ایران منطقه اصفهان، دکتر محمد نیازی اصفهانی رئیس ستاد طب صنعتی بهداشت و درمان صنعت نفت اصفهان ضمن تشکر از زحمات مسئولین منطقه اصفهان در اهمیت دادن به سلامت کارکنان گفت: این منطقه اقدامات به موقعی در تهیه اقلام مورد نظر همچون دستگاه های تب سنج و پالس اکسی متر برای تمامی مراکز انتقال نفت و مرکز منطقه و همچنین وسایل حفاظت فردی و ضدعفونی انجام داده است.

وی با اشاره به دلسوزی و مدیریت کارآمد این منطقه تصریح کرد: خوشبختانه تاکنون با تدابیر انجام شده در هیچ یک از مراکز انتقال نفت، مورد ابتلا به ویروس کرونا گزارش نشده است.

رئیس ستاد طب صنعتی بهداشت و درمان صنعت نفت اصفهان در خصوص شرایط بازگشت به کار گفت: کارکنانی که به دلایل مختلف همچون استعلاجی و یا به علت نزدیک بودن به محل انتشار ویروس کرونا، در خانه حضور داشته اند برای بازگشت به کار لازم است فرم مخصوص سلامت را پر نموده و مسئول مرکز سلامت کار منطقه نظر خود را در راستای امن بودن شرایط فردی و محیطی اظهار کند.

برچسب ها : کرونا
امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.
خطایی رخ داده است. خطا : آرشیو به تفكيك مناطق در حال حاضر در دسترس نیست