جمعه 04 خرداد 1397

اکسپوز و رنگ آمیزی مخزن زیرزمینی نیروگاه نیشابور

ارسال به تلگرام
اکسپوز و رنگ آمیزی مخزن زیرزمینی نیروگاه نیشابور

سرپرست واحد تعمیرات ساختمان و تاسیسات منطقه شمال‌شرق از اکسپوز کزدن مخزن زیر زمینی نیروگاه نیشابور با ظرفیت 45هزار لیتر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران –منطقه شمال‌شرق؛ مهدی حیدرهایی افزود: ضرورت جابجایی، اکسپوز کردن و رنگ آمیزی مخزن 4۵هزار لیتری این نیروگاه با هدف جلوگیری از خوردگی و آلودگیخاک، روئیت نشتی‌ احتمالی و سهولت کار همکاران بهره‌بردار را نمایان‌تر کرد.

وی تصریح کردخاکبرداری، تسطیح دیوارهای ریزشی اطراف، آرماتوربندی شناژ، بتن ریزی، دیوار چینی همراه با بتن ریزی شناژهای قائم عمودی و افقی، پلاستر سیمان سیاه و رویه سیمان سفید همراه با سندبلاست و اکسپوز کردن کلیه لوله‌ها،سازماندهی و هم مسیر کردن لوله‌های ورودی و خروجی و... بخشی از اقدامات انجام شده در پروژه اکسپوز کردن این مخزن می‌باشد.

شایان ذکر است: منطقه شمال‌شرق به عنوان یکی از بزرگترین ترمینال‌های رسید فرآورده‌های نفتی کشور، کار رسید چهار فرآورده جهت تامین سوخت کلان شهر مشهد مقدس و میلیون‌ها زائر علی ابن موسی الرضاء(ع) و پنج استان مهم کشورشامل خراسان‌های شمالی، رضوی و جنوبی، گلستان و سمنان و نیروگاه‌های سمنان، شاهرود و نیشابور را بر عهده دارد.

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.