چهارشنبه 14 خرداد 1399

 

بازديد اعضاي كانون بازنشستگان از مناطق جنوب شرق ( رفسنجان ) و خلیج فارس (بندرعباس)

  • 20 اسفند 1397
  • 10:32
  • 0 دیدگاه
  • 303 بازدید
  • Article Rating
ارسال به تلگرام
بازديد اعضاي كانون بازنشستگان از مناطق جنوب شرق ( رفسنجان ) و خلیج فارس (بندرعباس)

براساس برنامه تقویمی ارائه شده و هماهنگی ها و برنامه ریزی های بعمل آمده با مدیرعامل محترم شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران و مدیران مناطق جنوب شرق ( رفسنجان ) و خلیج فارس (بندرعباس) و فراخوان عمومی از اعضاء محترم بازنشستگان این کانون که تاکنون موفق به بازدید از این دو منطقه رانداشته اند تعداد 32 نفر از ثبت نام کننندگان به ظرفیت یک اتوبوس از تاریخ 7صبح روز 12/12/97 لغایت ساعت 22 روز 16/12/97 به مدت پنج روز تمام از مراکز انتقال نفت- از جمله: مراکز انتقال نفت چشمه شور- نائین- رفسنجان- قطب آباد خلیج فارس و یزد بازدید بعمل آورند.

در این بازدید ها ضمن تقدیروتشکرازمسئولین هرمرکز انتقال نفت وتوضیحات و پاسخهائیکه در رابطه با ظرفیت خط- توان انتقال-  دستگاه های متعددیکه در حال کار وآماده کاری و برنامه های روزانه و مقدار حجم انتقال فرآورده های چهارگانه و نیز تعداد و تخصصها- و مسئولیت های کارکنان آن مرکز و.... میدادند بهرمند میشدند. متعاقبا از تبادل اطلاعات فنی و تجربه همکاران بازنشسته دررشته های مختلف استفاده میکردند که بسیارمفید وباعث و انبساط خاطرطرفین قرار میگیرند.

درهر دو مرکز منطقه جداگانه با حضورمدیر– معاونین و مسئولین و روسای واحدهای ستادی آن منطقه جلسه مشترکی برگزار شد. در این جلسات ضمن خوش آمدگویی مدیرمحترم هر منطقه و معرفی چهره های جدید و معاونین و مسئولین و همکارانشان اظهار شوروشعف نموده و بسیار خوشوقت بودند که تعداد 32 نفر با حدود 1287 سال سابقه خدمتی مفید وخصوصا آنکه بخشی از زمان کاری آنان در دوران دفاع مقدس ودوران سازندگی و بازسازی بوده است. متقابلا کانون شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران نیز ضمن معرفی سه نفر از اعضا هئیت مدیره حاضردر جلسه از فعالیتها-برنامه ها-اهداف و مسائل معتنابهی که بازنشستگان باآنها مواجه هستند را بازگو کرده و به استحضار آنان میرساند و از پذیرایی گرم و دوستانه ای که از میهمانان خود در طول مسیر داشتند تقدیر و سپاسگزاری نمودند.

میتوان گفت که این بازدید با توجه به بعد مسافت و طولانی بودن فاصله های مراکز وبا تمام سختیهایکه به جهت فشردگی و تعداد بازدید ها ، یکی از بهترین -مفید ترین وپربارترین آنها در سالهای اخیربود. وبدین منظورهمه بزرگواران با روحیه بانشاط وسلامتی و شادابی به منازلشان مراجعت نمودند.

 

امتیاز به خبر :

عکسهای مرتبط

ارسال نظرات

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.


به نام خدا

با همت 3 نفر از همکاران باز نشسته آقایان مرحوم عبدالهی نیا ، ایروانی پور و صابر نژاد در اوایل سال 1383 هماهنگی و نطفه جمع شدن همکاران بازنشسته مقیم تهران منعقد گردید. خوشبختانه در آن سال دو بار میهمانی شام در هتل انقلاب برگزار گردید که دیدار همکاران قدیمی پس از چند دهه باعث شادمانی و شور و شعف خاصی گردید.

اجرای این مراسم به صورت فصلی به تعداد 23 بار تا کنون انجام و ان شاءالله ادامه خواهد  داشت.

درجلسات دوستان بازنشسته که با لطف آقای پدرام در دفتر ایشان برگزار می گردید، تصمیماتی برای اجرای برنامه های مختلف تدارک و انجام پذیرفت که اهم این تصمیمات ایجاد کانون مستقل بازنشستگان شرکت خطوط لوله و مخابرات بود. پس از بررسی و هماهنگی با مسئولین وزارت کشور هیئت مؤسس درخواست تشکل کانون صنفی را اعلام و خوشبختانه این درخواست در مورخ  8/9/1389 به تصویب وزارت محترم کشور رسیده است.

اسامی هیئت مؤسس کانون صنفی بازنشستگان شرکت خطوط لوله و مخابرات:

1- آقای رحیم رحیمیان

2- آقای ناصر نمازی

3- آقای علی اصغر پدرام

4- آقای بیژن کاشف  

5- آقای محسن ایروانی پور

6- آقای پرویز صادقی 

7- آقای عباس رستمی 

8- آقای محسن فلاح زاده

9- آقای محمد علی شیاسی

10- مرحوم بهمن عبدالهی نیا  

11- آقای عبدالنبی دائمی اهوازی

12- آقای عبدالجبار باوی

خوشبختانه در تاریخ  14/2/90 اولین جلسه مجمع عمومی در سالن مسجد حضرت ابوالفضل با حضور نمایندگان وزارت کشور و امور بازنشستگی و تعداد کثیری از بازنشستگان خطوط لوله و مخابرات تشکیل و مراتب دستور جلسه انجام و هیئت مدیره کانون انتخاب و معرفی گردیدند. در اولین جلسه هیئت مدیره مسئولیتها مشخص و به افراد ابلاغ گردید.

اهداف و خط مشی کانون صنفی بازنشستگان شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران

1-تلاش در جهت حفظ و افزایش منزلت اجتماعی بازنشستگان عضو کانون .

2-صیانت از حقوق مادی و معنوی کلیه اعضاء و دفاع از حقوق مشروع آنان و سعی در بهبود معیشت و رفاه خانواده و بازماندگان اعضاء .

 

3-فراهم آوردن زمینه لازم برای بهره وری از دانش ، تجربیات و تخصص ارزشمند بازنشستگان .

4-تلاش در جهت ارتقاء سطع بهداشت و در مان اعضاء .

5-فراهم آوردن امکانات و تسهیلات استفاده از فضاهای فرهنگی و رفاهی مناسب برای تأمین اوقات فراغت اعضاء و افراد خانواده آنها ، از قبیل اردوهای سیاحتی و زیارتی .

ضمناً کانون تلاش و اهتمام خود را در جهت تشکیل و توسعه مسائل فرهنگی و اجتماعی از جمله کتابخانه ، تفریحات سالم ورزشی ، تهیه نشریات مفید و مؤثر با رعایت کامل قانون مطبوعات کشور جمهوری اسلامی ایران و همچنین برگزاری جشنها و مراسم عمومی و اعیاد و دیدار و ملاقات دوستانه بین اعضاء و خانواده آنان و ... به عمل خواهد آورد.

امید است هیئت مدیره کانون با همکاری اعضاء و سایر بازنشستگان محترم در رسیدن به اهداف فوق الذکر موفق و مؤید باشند .

 

اسامي هیئت مدیره کانون:1-آقاي محمد علی پیش آهنگ - رئیس هئیت مدیره
2-آقای محیی الدین میرزائی -(نایب رئیس هئیت مدیره)3-خسرو حسامی - عضو هئیت مدیره (خزانه دار)4-محمد علی پرنده - عضو هئیت مدیره

 


5-اسحق سالار حسینی - عضو هئیت مدیره6-محمد علی شیاسی - عضو علی البدل هئیت مدیره7-مهرداد نیک پور - عضو علی البدل هئیت مدیره8-عبدالجبار باوی - بازرس9-سید رضا شعار - بازرس علی البدل

شماره تماس: 66489156

شماره فكس: 66409102

آدرس الكترونيكي: kanoon.ioptc@gmail.com

آدرس: خيابان انقلاب روبروي سينما سپيده ساختمان فروردين ط 8 واحد 31

كانون بازنشستگان شركت خطوط لوله و مخابرات نفت ايران