جمعه 16 خرداد 1399

 

برگزاري جلسه هيئت إجرائي مجمع عالي كانونهاي كارمندان بازنشستگان صنعت نفت

  • 29 اردیبهشت 1398
  • 09:10
  • 0 دیدگاه
  • 241 بازدید
  • Article Rating
ارسال به تلگرام

باطلاع أعضاء محترم  باز نشستگان و باز ماندگان معزز ميرساند بنا به دعوت دبير دوره اي كانون هاي سراسري صنعت نفت كشور، امروز يكشنبه تاريخ ١٣٩٨/٢/٢٩هيئت إجرائي مجمع عالي كانونهاي كارمندان بازنشستگان صنعت نفت كشور متشكل ازآقايان: حسين كاشفي ازتهران، مصطفي مشگلاني از اصفهان، جاسم مياحي ازخوزستان، محمد فرهادي از فارس و محمدعلي پيش آهنگ از كانون خطوط لوله و مخابرات نفت ايران در دفتر اين كانون حضور يافته و در موارد زير بحث و بررسي نموده و اتخاذ تصميم نمودند:


١-تغييرات درماده ١١ و تبصره ذيل ماده١٥ اساسنامه جديد و به ثبت رسيده شركتها در تاريخ٩٨/٢/١٥بدون اطلاع و حضور هيئت رئيسه صندوقها و نمايندگان منتخب كانونهاي باز نشستگان سراسري صنعت نفت كشور.

٢- بررسي،إصلاح وتنظيم آئين نامه إجرائي مجمع عالي كانونهاي كارمندان باز نشستگان صنعت نفت كشور.

٣-نامه به مقام عالي وزارت نفت درخصوص تغيير رئيس هيئت رئيسه صندوقها ي بازنشستگي،پس انداز ورفاه كاركنان صنعت نفت.


اين جلسه ازساعت ٩صبح تا١٦ برگزار گرديد و نتايج تصميمات متخذه طي نامه هاي جداگانه به وزير محترم نفت، أعضاء هيئت محترم أمناء صنعت نفت، هيئت رئيسه محترم صندوقها و رؤساي هيئت محترم كانونهاي سراسري صنعت نفت كشور به منظور اقدام و پيگيري إرسال گرديد.
امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.


به نام خدا

با همت 3 نفر از همکاران باز نشسته آقایان مرحوم عبدالهی نیا ، ایروانی پور و صابر نژاد در اوایل سال 1383 هماهنگی و نطفه جمع شدن همکاران بازنشسته مقیم تهران منعقد گردید. خوشبختانه در آن سال دو بار میهمانی شام در هتل انقلاب برگزار گردید که دیدار همکاران قدیمی پس از چند دهه باعث شادمانی و شور و شعف خاصی گردید.

اجرای این مراسم به صورت فصلی به تعداد 23 بار تا کنون انجام و ان شاءالله ادامه خواهد  داشت.

درجلسات دوستان بازنشسته که با لطف آقای پدرام در دفتر ایشان برگزار می گردید، تصمیماتی برای اجرای برنامه های مختلف تدارک و انجام پذیرفت که اهم این تصمیمات ایجاد کانون مستقل بازنشستگان شرکت خطوط لوله و مخابرات بود. پس از بررسی و هماهنگی با مسئولین وزارت کشور هیئت مؤسس درخواست تشکل کانون صنفی را اعلام و خوشبختانه این درخواست در مورخ  8/9/1389 به تصویب وزارت محترم کشور رسیده است.

اسامی هیئت مؤسس کانون صنفی بازنشستگان شرکت خطوط لوله و مخابرات:

1- آقای رحیم رحیمیان

2- آقای ناصر نمازی

3- آقای علی اصغر پدرام

4- آقای بیژن کاشف  

5- آقای محسن ایروانی پور

6- آقای پرویز صادقی 

7- آقای عباس رستمی 

8- آقای محسن فلاح زاده

9- آقای محمد علی شیاسی

10- مرحوم بهمن عبدالهی نیا  

11- آقای عبدالنبی دائمی اهوازی

12- آقای عبدالجبار باوی

خوشبختانه در تاریخ  14/2/90 اولین جلسه مجمع عمومی در سالن مسجد حضرت ابوالفضل با حضور نمایندگان وزارت کشور و امور بازنشستگی و تعداد کثیری از بازنشستگان خطوط لوله و مخابرات تشکیل و مراتب دستور جلسه انجام و هیئت مدیره کانون انتخاب و معرفی گردیدند. در اولین جلسه هیئت مدیره مسئولیتها مشخص و به افراد ابلاغ گردید.

اهداف و خط مشی کانون صنفی بازنشستگان شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران

1-تلاش در جهت حفظ و افزایش منزلت اجتماعی بازنشستگان عضو کانون .

2-صیانت از حقوق مادی و معنوی کلیه اعضاء و دفاع از حقوق مشروع آنان و سعی در بهبود معیشت و رفاه خانواده و بازماندگان اعضاء .

 

3-فراهم آوردن زمینه لازم برای بهره وری از دانش ، تجربیات و تخصص ارزشمند بازنشستگان .

4-تلاش در جهت ارتقاء سطع بهداشت و در مان اعضاء .

5-فراهم آوردن امکانات و تسهیلات استفاده از فضاهای فرهنگی و رفاهی مناسب برای تأمین اوقات فراغت اعضاء و افراد خانواده آنها ، از قبیل اردوهای سیاحتی و زیارتی .

ضمناً کانون تلاش و اهتمام خود را در جهت تشکیل و توسعه مسائل فرهنگی و اجتماعی از جمله کتابخانه ، تفریحات سالم ورزشی ، تهیه نشریات مفید و مؤثر با رعایت کامل قانون مطبوعات کشور جمهوری اسلامی ایران و همچنین برگزاری جشنها و مراسم عمومی و اعیاد و دیدار و ملاقات دوستانه بین اعضاء و خانواده آنان و ... به عمل خواهد آورد.

امید است هیئت مدیره کانون با همکاری اعضاء و سایر بازنشستگان محترم در رسیدن به اهداف فوق الذکر موفق و مؤید باشند .

 

اسامي هیئت مدیره کانون:1-آقاي محمد علی پیش آهنگ - رئیس هئیت مدیره
2-آقای محیی الدین میرزائی -(نایب رئیس هئیت مدیره)3-خسرو حسامی - عضو هئیت مدیره (خزانه دار)4-محمد علی پرنده - عضو هئیت مدیره

 


5-اسحق سالار حسینی - عضو هئیت مدیره6-محمد علی شیاسی - عضو علی البدل هئیت مدیره7-مهرداد نیک پور - عضو علی البدل هئیت مدیره8-عبدالجبار باوی - بازرس9-سید رضا شعار - بازرس علی البدل

شماره تماس: 66489156

شماره فكس: 66409102

آدرس الكترونيكي: kanoon.ioptc@gmail.com

آدرس: خيابان انقلاب روبروي سينما سپيده ساختمان فروردين ط 8 واحد 31

كانون بازنشستگان شركت خطوط لوله و مخابرات نفت ايران